Laminacja brwi

Niejedna kobieta marzy o perfekcyjnym wyglądzie. Szczególną uwagę panie przywiązują do zarysu twarzy i stąd też rosnąca popularność zabiegów kosmetycznych. Jedną z opcji jest laminowanie i brwi. Wyraziste brwi o regularnym i odpowiednim kształcie to najnowszy hit. Poskromienie niesfornych włosków stanowi jednak nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzi na szczęście zabieg laminacji, który jest innowacyjną metodą stylizacji brwi oraz rzęs. Umożliwia uzyskanie naturalnego wyglądu przy równoczesnym podkreśleniu rzęs oraz brwi. Zabieg laminacji wygląda nieco inaczej podczas stylizacji brwi i rzęs, jednak daje takie same, spektakularne i długotrwałe efektu.

Laminowanie brwi to działania mające na celu zmianę kształtu włosów i kierunku ich wzrostu. Umożliwia to wykorzystanie kwasu tioglikolowego, który powoduje rozerwanie wiązania dwusiarczkowego włosa. To z kolei sprawia, że jest on bardzo plastyczny. Dzięki temu w bardzo łatwy sposób można nadać włosom upragniony kształt i zmienić kierunek ich wzrostu. Podczas zabiegu laminacji, brwi zyskują intensywną regenerację i blask.

Dzięki laminacji włoski brwi rosnące w różnych kierunkach w końcu zostaną ujarzmione. Brwi nabiorą zupełnie nowego, korzystniejszego kształtu i wyglądu. Z laminacji brwi powinny także skorzystać osoby, które mają osłabione włosy lub rzęsy. Zabieg odżywi i wzmocni je od wewnątrz.

Poza tym laminacja brwi spowoduje:

  • Nadanie brwiom modnego kształtu,
  • Dopasowanie kształtu brwi do konturów twarzy,
  • Zagęszczenie i uwidocznienie brwi,
  • Pozbycie się włosków na brwiach, które rosną w różnych kierunkach,
  • Uwydatnienie brwi oraz rzęs.

 

Przeciwwskazania

Zabieg nie może być przeprowadzany w przypadku chorób oczu i skóry, opryszczki, zapalenia spojówek, infekcji i mechanicznych uszkodzeń skóry. Laminowanie rzęs i brwi nie jest także wskazane dla kobiet w ciąży i karmiących. Przeciwwskazaniami są także:

  • Jęczmień na powiece,
  • Alergie,
  • Zapalenie rogówki,
  • Leczenie chemioterapią,
  • Operacje oczu i okolic wykonane w czasie krótszym niż pół roku od zabiegu.

 

Przebieg zabiegu

Laminacja brwi rozpoczyna się od kompleksowego oczyszczenia i odtłuszczenia brwi. W tym celu wykorzystywane są specjalne preparaty i szampony. Kolejnym krokiem jest nałożenie aktywatora, którego głównym składnikiem jest kwas tioglikolowy. Wpływa on na mostki dwusiarczkowe będące budulcem włosów. Najpierw powoduje ich rozrywanie, a następnie tworzy nowe, dzięki czemu brwi są podatne na układanie.

W kolejnym kroku na brwi aplikuje się kreatynę, która jest naturalną substancją odżywiającą. Działanie to ma na celu odbudowę struktury włosków i nadanie im pięknego połysku. Po utrwaleniu włosów nakładana jest na nie substancja o pozytywnym działaniu na. Składa się m.in. z oleju jojoba, roślinnego botoxu oraz oleju makadamia. Cały zabieg trwa około 50 minut i nie wymaga wcześniejszego przygotowania się. Należy jedynie pamiętać o tym, że do 24 godzin po zabiegu nie należy moczyć i myć brwi.
Efekty po zabiegu

Głównym efektem laminowania brwi jest przede wszystkim efekt wizualny. Włoski są idealnie ułożone, wyglądają na bardziej zadbane, szersze i pełniejsze. Od razu po przeprowadzonym zabiegu otrzymuje się efekt 3w1 – włoski są trwale ułożone, brwi ulegają przyciemnieniu farbą, a włoski są nawilżone i wyglądają zdrowo. Laminacja brwi to zabieg polegający na ujarzmieniu niesfornych włosków. Po tych działaniach nie trzeba ich codziennie malować i układać, dzięki czemu zyskuje się cenny czas. Dodatkowo na zalaminowanych brwiach o wiele dłużej utrzymuje się koloryzacja farbą. Zabieg ten stanowi też świetny sposób na przykrycie nieudanego makijażu permanentnego.

CENA PROMOCJA !!!!!!60zł