Masaże klasyczne

1. Masaż klasyczny

Podstawowa metoda masażu, dająca ogólne rozluźnienie ciała pacjenta. Poprzez wykorzystanie odpowiednich technik osoba masowana poczuje odprężenie i zmniejszenie napięcia mięśniowego. Masażysta dostosowuje intensywność i siłę masażu do odczuć pacjenta tak, aby masaż był jak najprzyjemniejszy dla każdego.
Skala odczuć bólowych 3-5/10.

 

Z

Czas trwania 30 min.

Z

Cena 60 zł

Z

Czas trwania 40 min.

Z

Cena 80 zł

Z

Czas trwania 60 min.

Z

Cena 120 zł

2. Masaż sportowy

Intensywny masaż, zwiększony poziom odczuć przez pacjenta. Wykonywany z większą siłą nacisku w celu rozluźnienia mocno napiętych tkanek. Przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, sportowców.
Skala odczuć bólowych >5/10.

Z

Czas trwania 30 min.

Z

Cena 80 zł

Z

Czas trwania 60 min.

Z

Cena 160 zł

3. Drenaż limfatyczny

Bardzo delikatny masaż mający na celu udrożnienie naczyń limfatycznych. Poprzez głaskanie i odpowiednie techniki drenażu usprawnia pracę układu limfatycznego. Masaż wykonywany jest bez odczuć bólowych, które jednak mogą pojawić się przy zablokowanym układzie limfatycznym.

 

Z

Czas trwania 45 min.

Z

Cena 80 zł/ partia po zabiegach

4. Masaż tkanek głębokich

Nazwa metody „masaż tkanek głębokich” mogłaby sugerować silne i bolesne oddziaływanie na ciało pacjenta. W rzeczywistości metoda ta okazuje się wyjątkowo delikatna i subtelna. Wszystkie ruchy wykonuje się z wielką precyzją, dodatkowo bardzo wolno. Siła nacisku aplikowana jest dla każdego pacjenta indywidualnie- dobrana do siły napięcia tkanek.

Z

Czas trwania 30 min.

Z

Cena 80 zł