Proces odchudzania to bardzo często „droga przez męke”, bo gdyby odchudzanie było tak proste to wszyscy mielibyśmy idealne sylwetki, a niestety tak nie jest. Odchudzanie to ciągły proces, który jest zakłócany wieloma czynnikami, by zamiast nam w tym pomagać albo nas stopują albo znacząco cofają w tym zamyśle. „Skaczemy” z diet na kolejną dietę, do tego liczne preparaty, kilogramy suplementów, ale wszystko to zdaje swój egzamin w wypadku przestrzegania z góry ustalonych reguł. W tym momencie warto przystanąć na chwile i zastanowić się na jakim tle powstaje otyłość? Są to najczęściej problemy związane z zaburzeniem gospodarki witaminowo- mineralnej organizmu, a w szczególności gospodarki hormonalnej organizmu, oczywiście wykluczając tu tło chorobowe. Gospodarka hormonalna leczona jest przez lekarza, najczęściej endokrynologa, lecz gospodarkę witaminową organizmu jesteśmy wstanie sami wyregulować. Dlatego też proponujemy Państwu specjalnie przygotowany set witaminowy wspomagający odchudzanie. Specjalnie dobrane witaminy grupy B i C pozwolą nam na szybkie uregulowanie gospodarki witaminowej, dzięki temu wykluczając jeden z głównych czynników tycia.

Witaminy o których wspominaliśmy mają zbawienny wpływ na cały organizm i pomagają w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Jeśli zależy Ci na zdrowym odchudzaniu, w Twojej suplementacji nie powinno zabraknąć witamin. Zawarte w składnikach odżywczych minerały i elektrolity wspomagają przemianę materii i spalanie kalorii. Dzięki nim nie dochodzi do odkładania się tłuszczów ani nie pojawia się efekt jo-jo związanego z powrotem do wagi wyjściowej, a nawet przytycia z „nawiązką”.

Suplementacja tradycyjna, a suplementacja kroplówką witaminową

Oto dlaczego warto sięgnąć po kroplówkę witaminową w odniesieniu do dostępnych suplementów diety:

  • wlew witaminowy dostarcza ściśle określonych składników w dużych dawkach
  • wlew witaminowy skutecznie dostarcza witaminy tam gdzie są one potrzebne
  • kroplówka witaminowa pozwala na dużo szybsze rozprowadzenie witamin po całym organizmie
  • tabletki trzeba zażywać przez dłuższy czas, u nas wystarczy tylko kilka sesji.

Składniki wlewu:

witaminy B1 i B2 – biorą udział w spalaniu węglowodanów

witaminy B6 i B12 – wspomagają pracę czerwonych krwinek, a co za tym idzie mają udział w procesie migracji tlenu

witamina B7 – wspomaga przetwarzanie kwasów tłuszczowych

witamina C – jest kluczowa dla zdrowia i zapobiega nadwadze. Odgrywa istotną rolę w syntezie noradrenaliny, czyli substancji, która wpływa na gromadzenie się tłuszczu w naszym organizmie. Witamina C niweluje również oznaki zmęczenia i przeciwdziała starzeniu się.